Суспільство

У Вінниці в будівлі «Савою» офіційно відкрили Сьомий апеляційний суд. Фото

11 липня 2019, 11:31

10 липня у Вінниці офіційно презентували відреставровану пам’ятку архітектури колишнього готелю «Савой», а нині – приміщення Сьомого апеляційного адміністративного суду.

Про це у «Фейсбук» повідомляє «Сьомий апеляційний адмністративний суд».

«Масштаби проведеної роботи, звичайно, вражають, але нам вдалось не лише повернути архітектурну окрасу нашого міста, а й побудувати правовладну установу Європейського взірця. Презентація будівлі відбувається у час днів адміністративної юстиції, і цей час вибраний не випадково, адже саме у цих стінах сторіччя тому тогочасним міністром юстиції Дмитром Марковичем, було започатковано адміністративну юстицію», - розповідає очільник 7ААС Віталій Кузьмишин.

Голова Верховного Суду Валентина Данішевська, відзначила високий рівень установи, адже окрім оновленої будівлі, апеляційний суд показує потужну роботу із інноваційними запровадженням, які у майбутньому оптимізуватимуть роботу усіх судів України.

Довгий шлях відбудови та реставрації увінчано успіхом: велична споруда із визначною історією і не менш захопливою сучасністю знову посіла чільне місце на центральній вулиці міста.

Будівля Сьомого апеляційного адміністративного суду – це надбання поколінь та сучасність водночас, це фьюжн історії, державності та сучасної і комфортної правовладної установи, яка стоїть на захисті прав і свобод громадян нашої Держави», – йдеться в дописі.

Вінниця.info, фото 7ААС

Теги: апеляційний суд Савой 
Матеріали по темі