Культура

​У Вінниці в День Незалежності встановлять рекорд України із пісочної анімації

19 серпня 2021, 15:57

23 серпня, опівночі, у КП «Квардрат» 30 дітей в реальному часі створять пісочну анімаційну історію про природу, побут і видатних людей Вінниччини від давнини до сучасності. І цим самим встановлять рекорд України. Дійство відбуватиметься з трансляцією на екрані під музичний супровід. Діти малюватимуть не лише в дуеті, але і соло.

«Ми будемо малювати дві години та дві хвилини. Історія Вінниччини від самого початку, від ери динозаврів до сучасної Вінниці. На екрані оживають скіфсько-сарматські царі й перші поселення людей, природа рідного краю. Яку будуть не тільки малювати, але і танцювати. В нас будуть і їжачки, і оленятка, і птахи. Це не просто буде малюнок, а ціла шоу програма», - розповіла Світлана Мелобенська, директорка MS Art центру пісочного мистецтва.

Представники Книги рекордів України та Національного реєстру рекордів України фіксуватимуть встановлення даного рекорду опівночі.

«Вперше рекорд буде встановлений о півночі. Методом піскової анімації буде вдруге встановлений рекорд. Вперше будуть відтворенні картини за допомогою піску з історії Вінниччини з різних періодів подільської історії», - зазначає Вадим Вітковський представник книги рекордів України

Загальна тривалість дійства 2 години 2 хвилини. Переглянути рекорд можна буде онлайн.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: рекорд України 
Матеріали по темі