Суспільство

У Вінниці в муніципальному притулку відкрили приміщення для адопції. Господар може погуляти з собакою, перш ніж забирати її додому

6 жовтня 2020, 12:22

У Вінницькому муніципальному притулку для тварин нещодавно відкрили приміщення для адопції. Тут майбутні господарі будуть ближче знайомитися з тваринами – гулятимуть та гратимуться, перш ніж забрати собаку додому.

В притулку сподіваються, що завдяки цьому проекту, вдасться прилаштувати більше тварин.

Про це йдеться в сюжеті Суспільне Вінниця.

Берту до притулку привели господарі. Собака була худою. Зараз собаці шукають нову родину. Берта любить багато гуляти.

Через те, що постійно у клітці – в стресі, тому й не набирає вагу.

«Зараз собачка гуляє на вільному вигулі. Коли нікого немає, ми її саму пускаємо, навіть без повідка. Берта розуміється в командах», – розповідає лікарка Людмила Павлів.

Аби Берта та інші підопічні Муніципального притулку могли контактувати з потенційним господарем, тут відкрили приміщення для адопції. Це така територія, де бажаючі взяти тварину з притулку, можуть провести з нею час, погуляти і погратися.

«Перед тим, як зустрітися із собаками, люди заходять в кімнату для адопції, розміщуються, очікують. Коли бачать, як собака заходить за двері, як правило людям рекомендуватимуть вийти на вулицю, бо не всі тварини довіряють приміщенням», – розповідає координатор проекту Ян Петінов.

Першою до кімнати адопції заходить Бусінка. Наталя Сорокіна розповідає, хоч її підопічна грайлива і товариська, проте в кімнаті для адопції собака нервує.

На прикладі Бусі, каже Наталя Сорокіна, видно, наскільки важливо, аби майбутній господар контактував з твариною, перш ніж забирати її додому.

Щоб краще розуміти собаку, таких зустрічей має бути кілька. Триватимуть вони від 10 до 45 хвилин. Під час кожної повинен бути присутній ветеринар, який допомагає зрозуміти поведінку тварини.

Наразі в Муніципальному притулку 42 собаки. Усі вони стерилізовані та вакциновані.

«Щоб не було таких моментів, що взяли тварину і через день-два повернули її назад, тому і потрібна така зона для адопції. Думаю, що завдяки цьому проекту ми прилаштуємо ще більшу кількість тварин», – розповідає Микола Похолюк, директор Муніципального притулку.


Вінниця.info

Теги: притулок тварини собаки приміщення для адопції 
Матеріали по темі