Здоров‎’‎я

У Вінниці в пологовому будинку №2 знову виявили коронавірус

1 червня 2020, 13:12

У Вінницькому пологовому №2 знову зареєстрували випадок захворювання на коронавірус у медпрацівника.

Директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш в телефонному коментарі Вінниця.info повідомив, що нині заклад закритий. Усіх пацієнтів обстежили, інфікованих немає. А щодо самих медпрацівників – чекають результатів дослідження.

«В пологовому №2 дійсно виявили коронавірус. Заклад припинив роботу. Були обстежені усі пацієнти, інфікованих не виявили.

Зараз завершується дослідження на інфікування усіх медпрацівників. Чекаємо результатів з лабораторного центру. І вже тоді буде прийняте рішенням про продовження карантину в закладі, чи про відновлення його роботи», – сказав Олександр Шиш.

Раніше, 25 березня у Вінниці зафіксували перший лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Це була медпрацівниця Вінницького пологового будинку №2. В той же день пологовий закрили на карантин. Вже за місяць заклад відновив свою роботу після карантину.


Нагадаємо, станом на 11-ту годину 1 червня на території Вінницької області зареєстровано 1005 випадків коронавірусу.

Загалом одужали 587 осіб (в точу числі 44 дитини, 173 медичних працівників), з них по місту Вінниця 318 осіб, повторне лабораторне дослідження не виявило коронавірусу в організмі.

В області 16 летальних випадків: 8 зареєстровано у Вінниці, 3 – у Вінницькому районі, 2 – в Калинівському районі, а також по одному випадку в Козятинському, Літинському та в Чернівецькому районах.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: пологовий коронавірус 
Матеріали по темі