Місто

У Вінниці в районі «Масложиру» запрацював новий пішохідний фонтан. Фото

3 серпня 2020, 14:05

З 1-го серпня біля дитячого майданчика, розташованого по вулиці Волошковій неподалік Олієжиркомбінату, запрацював новий пішохідний фонтан. Проект щодо його облаштування переміг на конкурсі «Бюджет громадських ініціатив» у 2018-му році, а реалізовувати його почали з 2019-го. Він передбачав, окрім облаштування фонтану, також благоустрій території: нові плитку, газон та молоді дерева. Оголошена вартість проекту – 997 тисяч гривень.

Редакція Вінниця.info підготувала невеликий фоторепортаж з нового фонтану в районі «Масложиру».

3-го серпня близько опівдні фонтан привернув увагу небагатьох відвідувачів. Вочевидь, вплинув на це робочий понеділок. Станом на 12:30 біля нового водограю зібралися кілька сімей, чиї діти тішилися та бавилися у водах пішохідного фонтану.

Водограй займає незначну площу, і водночас багато дітей там гратися не зможуть. Навколо фонтану також облаштували кілька лавок.


Також з 1-го серпня запрацювали інші міські фонтани. Зокрема, фонтан на проспекті Космонавтів.

Відкриття фонтану Roshen запланували на 8 серпня. Спочатку його збиралися відкрити водночас із рештою водограїв – 1-го серпня.

Нагадаємо, проект щодо облаштування зони відпочинки біля Олієжиркомбінату затвердили під час засідання виконкому Вінницької міської ради 23 травня 2019-го року.

У вересні в Департаменті комунального господарства міськради оголосили тендер на роботи, а вартість оцінили вже в 901 тисячу гривень.

Більше фото – у слайдері

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця фонтан Масложир діти 
Матеріали по темі