Суспільство

У Вінниці в суботу СТО не відкрились, а на шиномонтажі не вистачає вільних рук. Фото

21 листопада 2020, 15:58

З 21 по 23 листопада в Україні триває другий тиждень карантину вихідного дня. Редакція Вінниця.info вийшла на вулиці міста із репортажем, як його дотримуються та проводять мешканці міста.

Попри те, що у карантин вихідного дня СТО дозволено працювати, у Вінниці знайти таке, де відкрито, нереально. Лише по одній вулиці, що неподалік Муніципального ринку, дві з таких зачинені.


“Бо у них субота та неділя вихідний день. Як вони можуть працювати, якщо у них законний вихідний? П'ять днів вистачить. А хлопці у неділю хочуть віддихнути. Піти погуляти. Каву попити. Шашлики поїсти. Дома віддихнути. Що стосується ресторанів та магазинів, які навпаки закрили, то без ресторанів можна прожити. А магазинів, де речі, то ні. Я у суботу-неділю вихідний. Цілий тиждень відпрацював. Приїхав на базар щось купити. А приїхав туди, а він закритий. Знаю, що не працюють, але сподівався, що відкриються. Хай закривають з понеділка по п'ятницю. А на вихідні, коли реалізація, відкривають”, - розповідає водій Василь Кульчицький.

Дізнаючись, що СТО зачинене, Анатолій Тхір звертає на заправку, що поряд.

“З дружиною їдемо в село. Будемо відпочивати. Ремонтувати машину треба? Треба. Сам щось ремонтував. Бачте, там капот. Вже займуся цим у будній день”, - пояснює за кермом “Ниви” Анатолій Тхір.


На сусідній СТО, яка розташовується у гаражному кооперативі, пусто. Двері зачинені. На стук ніхто не відповідає. На рекламній вивісці зазначені години та дні роботи. Одразу вказано, що субота та неділя тут вихідні.


Поки СТО зачинені, від клієнтів немає відбою у робітників шиномонтажу. Сергій Москалюк від ранку об'їхав шість. Його ніде не прийняли.

“Проїхався по всім шиномонтажем, провідати, як вони там. Всі по запису. Всі зайняті. Немає. Тільки аж на понеділок. Всі дуже забиті шиномонтажі. Мало у Вінниці. Вони кажуть, зараз, як живої черги немає. Все по запису”, - бідкається Сергій.

На самому Муніципальному ринку жодної душі. На брамі лише повідомлення, що будуть працювати в понеділок.


Нагадаємо, ресторатори Вінниці, яким в період карантину вихідного дня дозволено працювати тільки на доставку, закупки на суботу та неділю навіть не роблять через малу кількість клієнтів.

Новини в зручному форматі в нашому телеграм каналі - https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниця карантин вихідного дня 
Матеріали по темі