Місто

У Вінниці вакцинували тварин з Подільського зоопарку. Фото

6 травня 2021, 13:36

Вінниці вакцинували 123 тварини, які мешкають у Подільському зоопарку. Щеплення проти сказу провели всім теплолюбний, окрім тих, кому ще не виповнився місяць від народження.

“Проведення профілактичних щеплень від сказу у нашому зоопарку було заплановано. Вакцинували всіх теплолюбних тварин. А за 14 днів до проведення щорічної вакцинації тваринам проведено і дегельмінтизацію. Були лабораторні дослідження. І згідно з ними, ми впевнилися, що щеплення можна проводити. Адже сказ — це один з найбільш небезпечних вірусів як для тварин. А від них можуть захворіти та люди”, - розповів Вінниця.info Євген Ткачик, керівник звіринця.

Як зауважив Євген Михайлович, молоді тварини на вакцинацію відреагували збудливо.

“Ми застосовували різні методи введення дієвої речовини. Утримали тварин або фізично, або застосовували шприцемет, який заряджали вакциною”, - зауважив він.

Використовували вітчизняну вакцину, яка гарно себе зарекомендувала. Вона дає стійкий імунітет. Введення снодійних препаратів для проведення таких профілактичних заходів у Подільському зоопарку не використовують. Адже, якщо застосовувати перед вакцинацією снодійні препарати, то навантаження на організм тварини буде подвійним.

Крім того, всім птахам зоопарку зробили щеплення проти хвороби Ньюкасла, яку ще називають «псевдочумою» або «псевдогрипом». Це також планова щорічна вакцинація, після якої протягом року птахи мають імунітет проти цієї недуги.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Подільський зоопарк вакцинація 
Матеріали по темі