Місто

У Вінниці від Муніципального базару до вокзалу вирили котлован: закопують труби. Фото

15 листопада 2021, 14:28

На початку листопада у Вінниці приступили до реконструкції вулиці Батозька. Через рік – це буде нова вулиця, де будуть проходити трамвайні колії за технологією «Оксамитового шляху», а також будуть нові зупинки та паркомісця.

Ремонт проходить від будинку 21-А (виїзд з площі Привокзальної) до перехрестя з вулицею Академіка Янгеля. По обидва боки поставили огорожі.

Зараз ремонтні роботи у самому розпалі. Робітники уже зняли старий шар асфальту, а також застарілі трамвайні колії. Взялися влаштовувати комунікації. Вздовж усієї дороги вирили котлован, у який прокладають нові труби.

По вулиці проходять вінничани, деякі заглядають у котлован, аби поцікавитися, якої глибини яма.

Ніякий транспорт, окрім будівельного – з 1 листопада не їздить вулицею на період реконструкції. Трамваї, які раніше їхали до Залізничного вокзалу, тепер повертають біля СК «Нокаут» одразу до Муніципального ринку. Про повний перелік змін щодо руху громадського транспорту – читайте ТУТ.

Поруч розташований «Епіцентр», на період ремонтних робіт створено тимчасовий заїзд з вулиці Академіка Янгеля, а також зі сторони площі Привокзальна.

Водії приватних автомобілів можуть об'їхати вулицями Замостянська, Стрілецька, Академіка Янгеля і Некрасова.

Ділянка вулиці Батозька буде закритою до 31 липня 2022 року.

Нагадаємо, протяжність ділянки, яку ремонтують – 650 метрів. Окрім нової дороги, тротуарів і трамвайних колій, тут буде велодоріжка і паркомісця.

Вулиця отримає нове LED-освітлення і встановлять більше 30 камер спостереження. А ще на цьому відрізку вулиці буде 2 нові зупинки. Висадять 150 дерев.

Раніше у Вінниці повідомляли про плани на реконструкцію вулиці Батозької. В лютому цього департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради 4 лютого оголосив тендер на розробку проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкції вул. Батозької (від проспекту Коцюбинського до вулиці Академіка Янгеля) в м. Вінниці». Очікувана вартість закупівлі 2,287 млн грн.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

БІЛЬШЕ ФОТО У СЛАЙДЕРІ

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Батозька реконструкція 
Матеріали по темі