Культура

У Вінниці відбудеться прем’єра фільму «Микола Леонтович та його Щедрик»

11 січня 2022, 15:00

13 січня о 13:30 годині, у вінницькому кінотеатрі «Родина» відбудеться прем’єрний показ фільму «Микола Леонтович та його Щедрик». Стрічка присвячена до 100-річчя від дня виконання всесвітньо відомого твору композитора у найбільшому концертному залі Нью-Йорку «Карнегі Хол». Ідея створення фільму належить режисеру Василю Медяному і з’явилася після його поїздки саме до США на Різдвяні свята у 2015 році.

«На кожному кроці звучали відомі акорди Щедрика, було дивно, що ніхто не знає справжнього автора цього шедевру. Під час зйомок нашого фільму були залучені як вінницькі історики, які глибоко вивчають творчість Леонтовича, так і закордонні дослідники його спадку, зокрема в Канаді та США. У фільмі використані локації, де насправді працював Микола Леонтович. За три роки зйомок група дослідила багато локацій та документів, пов’язаних з життям композитора. Фільм є учасником багатьох міжнародних фестивалів», - зауважує Василь Медяний на власній сторінці у соціальних мережах.

Фільм знятий вінницькою студією SwitVideo Production за власні кошти та при підтримці Вінницької міської ради. За участю акторів Вінницького музично-драматичного театру на основі реальних подій.

Переглянути стрічку можна також 14 січня о 13:30 годині.

Презентація фільму проходить за підтримки Департаменту культури Вінницької міської ради з дотриманням всіх карантинних обмежень.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця фільм Леонтович Щедрик 
Матеріали по темі