Суспільство

У Вінниці відбувся автопробіг на підтримку полонених захисників «Азовсталі»

4 лютого 2023, 17:10

Сьогодні у Вінниці відбувся автопробіг на підтримку полонених захисників «Азовсталі». Учасники автопробігу проїхали колоною з українськими прапорами від східної до західної околиць міста.

Про це повідомляє «Суспільне».

Окрім стягів, на автомобілі також вішали плакати із закликом не забувати про полонених оборонців: «Боріться за них так, як вони боролися за нас».

«Це мирна акція, автопробіг через місто, для привернення уваги до такої проблеми, як військовополонені. Наш маршрут від Немирівського шосе через центр міста на виїзд в бік Хмельницького шосе. Колона проїхала через усе місто, тихенько, з прапорами», — каже організатор автопробігу, співзасновник ГО "Дорожній контроль Вінниця" Денис Климов.

Серед учасників автопробігу – колишній російський в'язень Ярослав. Оборонець захищав Україну на Херсонському напрямку в районі Антонівського мосту. Там потрапив у російський полон, де пробув місяць. Його обміняли разом із захисниками Зміїного.

«Варто нагадувати людям, тому що є така думка, що не всі пам'ятають. Для хлопців потрібна ця підтримка. Тому що, як мінімум, коли вони повернуться звідти, будуть розуміти що за них тут турбувалися, їх підтримували, за них пам'ятали. Я недовго захищав. Так склалося, довелося трохи потерпіти. Але за підтримки, близьких друзів, товаришів мені вдалося пережити це. Мене міняли з хлопцями зі Зміїного, з морською піхотою. Ну все завдяки моїм товаришам, які за мене так скажем просили, дуже просили», – каже Ярослав.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: автопробіг захисники Азовсталь 
Матеріали по темі