Культура

У Вінниці відбувся дитячий фестиваль народної хореографії: приїхали колективи із Грузії, Болгарії та Молдови. Фото

6 травня 2019, 14:42

6 травня у Вінниці, в театрі Садовського відбулося закриття 14 дитячого фестивалю народної хореографії «Барвінкове кружало». Приїхали танцювальні колективи не тільки з інших міст України, а й з Грузії, Болгарії, Молдови, Польщі та Литви. Загалом більше тисячі дітей приїхали на цьогорічний фестиваль.

«Важливо, що вже 14 років поспіль у Вінниці відбувається Міжнародний фестиваль культури, хореографії, історії, танцю та співів. Різні колективи – мають різні професійний рівень і шукають себе в різних напрямках культури. Цей фестиваль є об’єднавчим фактором. На сьогоднішній день 5 країн, близько 20 колективів, до тисячі учасників – це говорить про те, що колективи та їхні викладачі спілкуються між собою, показують свою майстерність, навчаються одне в одного, обмінюються досвідом. І найголовніше – вони дружать. Ці контакти, які відбувалися за всі 14 років, вони говорять про те, що колективи між собою постійно спілкуються», – каже міський голова Сергій Моргунов.

«В дипломатичних колах переконані у великій силі народної дипломатії, ми ж, у свою чергу, впевнені, що дитяча дипломатія «Барвінкового кружала» за своєю силою нічим не поступається народній», - відмітив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

Розпочався фестиваль ще 3 травня. Сьогодні, 6 травня, відбулась офіційна церемонія нагородження колективів та закриття фестивалю.

Після нагородження, хореографічні колективи продемонстрували свої творчі номери. Розпочали закриття фестивалю вінничани – народний ансамбль танцю «Барвінок».

Вінниця.info

Теги: фестиваль хореографія 
Матеріали по темі