Економіка

У Вінниці відбувся перший осінній ярмарок: продавали овочі, м’ясо, мед і саджанці. Фото

28 вересня 2019, 14:55

Вже традиційно, після збору сільгоспвиробниками врожаю, у Вінниці проводяться осінні ярмарки. Перший такий базар відбувся 28 вересня на площі поблизу торгівельного центру «Plaza Park», що знаходиться по вул.Келецькій.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

Цьогоріч свою продукцію представили підприємства переробної промисловості з виробництва м’ясних та ковбасних виробів, м’яса курей, яєць, олії, молокопродуктів та хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, борошна, круп, плодоовочевих консервів. Також вінничани та гості міста мали можливість придбати продукцію торгівельних підприємств споживчої кооперації і сільськогосподарських товаровиробників м’яса, риби, фруктів, овочів, меду та інших продовольчих товарів.

Крім цього, населенню було запропоновано саджанці фруктових дерев, а також кущі смородини, аґрусу, малини та різноманітні квіти.

Напередодні ярмарку організаторами було проведення моніторингу цінової ситуації на споживчому ринку. Відтак, було рекомендовано відпускати товар за цінами виробників, що, як правило, встановлюють нижчими, ніж на ринках міста.

Нагадаємо, що традиційні сільськогосподарські ярмарки відбуватимуться щосуботи – з 28 вересня по 26 жовтня на площі біля ТЦ «Plaza Park» (вул. Келецька, 117-Б).

У першому осінньому ярмарку взяли участь близько 180 товаровиробників з усіх районів області та з обласного центру. Найширше учасниками були представлені: м.Вінниця, а також Вінницький, Літинський, Тиврівський, Липовецький та Немирівський райони. Всього планується реалізувати товарів на суму близько 3 мільйонів гривень.


Вінниця.info, фото - із сайту ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ярмарок Вінниця 
Матеріали по темі