Суспільство

​У Вінниці відкрилась нова школа іноземних мов «Success»

15 вересня 2021, 13:17

Настільні ігри, перегляд фільмів в оригіналі, цікаве спілкування із прогресивними людьми за чашкою смачної кави, і все це на англійській мові – раніше про таку школу можна було лише мріяти. Коли навчання перетворюється у приємний процес, результат не змусить себе чекати. Саме за такими принципами працює нова школа іноземних мов «Success» за адресою вулиця Гліба Успенського 46 А.

Найсучасніші сучасні методики перетворюють вивчення мови на веселий та легкий процес. Саме це і є головною метою власниці освітнього закладу Ірини Вишаровської.

Аби у школі студентів навчили не лише говорити англійською, але й бути толерантними, не боятись труднощів, вірити у власні цілі і досягати успіху.

«Відкрити школу іноземних мов була моя мрія. Я довгий час працювала викладачем у різних школах і я бачила недоліки в освіті. Мені дуже хотілось створити школу, яка була б комфортна і для студентів і для викладачів. В основному наша школа орієнтована на старших дітей і на дорослих. Цим ми відрізняємо від інших шкіл. Ми займаємось із дітьми починаючи з 5 класу. Крім того, ми готуємо дітей до ЗНО та міжнародних екзаменів. Особливо заохочуємо усіх бажаючих проходити у нашій школі підготовку до CAE (Certificate in advanced English) — екзамен з англійської мови, який був розроблений і проводиться підрозділом ESOL (English for Speakers of Other Languages) Кембріджського університету. CAE є всесвітньо визнаним іспитом, сертифікат якого визнають провідні навчальні заклади та компанії всього світу. На відміну від інших аналогічних сертифікатів, строк дії яких не перевищує 2 роки, САЕ має необмежений строк дії. Цей сертифікат необхіден усім, хто має намір навчатись чи працювати закордоном. Для студентів школи іноземних мов «Success» не буде необхідності їхати до столиці, аби здати екзамен, так як представники екзаменаційної комісії зможуть приїхати і провести тестування прямо в нашій школі в кінці року.

Для мене важливі цінності, які я вкладаю в цей освітній проект. У цій школі моя душа і я хочу, аби люди сюди приходили із задоволенням, надихались тут новими знаннями, заводили цікаві знайомства і повертались додому мотивованими розвиватися і досягати нових звершень. Викладачів я підбираю за таким самим принципом. Людяність, жага до розвитку та любов до свого предмету і людей є для мене не менш важлива, ніж професіоналізм та високий рівень володіння мовою. Ми займаємось по новітнім підручникам, які фокусуються на швидкому та ефективному розвитку здатності вільного і правильного спілкування, з урахуванням сучасних тенденцій в навчанні. Лексичний і граматичний матеріал вводяться поступово за допомогою коротких текстів, відео і аудіозаписів, що дозволяє економити час на уроках для найважливішого - навчання говорінню. Завдяки додатку до смартфонів, який використовується в комплекті із підручниками, студенти можуть перевірити свої знання і виконати домашку в зручному місці і в зручний час.

Ми робимо акцент на англійській мові, але також плануємо набирати групи з вивчення італійської, французької, німецької та польської мов», - розповідає засновниця школи іноземних мов Ірина Вишаровська.

А ще школа не боїться розвінчувати міфи про вивчення іноземної мови. Адже має за головну задачу - навчити.

Міф №1 - Англійську можна вивчити за кілька місяців.

Оволодіння мовою - це клопіткий та тривалий процес. Наш мозок - не робот, йому потрібен час, аби опрацювати інформацію, що надійшла, застосувати її на практиці багато-багато разів, довести до автоматизму нову мовленнєву звичку і лише потім з легкістю використовувати у повсякденному житті.

Міф №2 - Щоб вивчити англійську не потрібні підручники і домашка.

Якщо ти не мешкаєш у Лондоні в оточенні носіїв мови, то навряд чи тобі вдасться обійтись без регулярної роботи над собою. Алу у школі «Success» домашку можна робити будь-де та будь-коли прямо у своєму смартфоні. Це дуже зручно і значно економить час.

Школа іноземних мов «Success» працює щодня із восьмої ранку до восьмої вечора. При першій зустрічі у школі кожному студенту потрібно буде пройти тест для визначення рівня англійської мови та розподілу в групи на навчання. Перевірити власні знання можна і онлайн, абсолютно безкоштовно.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: школа іноземних мов «Success» 
Матеріали по темі