Суспільство

У Вінниці відкрили арт-інсталяцію «Невидимі»

30 липня 2021, 12:29

30 липня, у світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми. До цієї дати у фоє адміністративного приміщення «Книжка» розміщено арт-інсталяцію «Невидимі».

Про це повідомляється на сторінці Вінницької обласної ради.

Інсталяція – це силуети жінок, чоловіків і дитини, що уособлюють сучасну работоргівлю. На фігурах написані реальні історії людей, які живуть серед нас, але залишаються непоміченими.

Під час відкриття інсталяції «Невидимі», виступаючі акцентували увагу на тому, що торгівля людьми є прямим порушенням прав людини, яке має глибокі економічні та соціальні корені. Пристосовуючись до нових умов життя, цей злочин набуває все нових форм та методів. Впродовж останніх років усе більше з’являється потерпілих, які використовуються не в секс-бізнесі, а експлуатуються в домашньому господарстві та на виробництві. Торговці переходять до вербування у сільській місцевості. Поширюється внутрішня торгівля та змінюються шляхи вивезення. Тож недаремно саме тепер увага громадськості і державних інституцій прикута до цієї проблеми.

Арт- інсталяцію «Невидимі» привертатиме увагу працівників та відвідувачів «Книжки» ще більше тижня – до 6 серпня, а акція до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми продовжиться сьогодні на залізничному вокзалі м. Вінниці просвітницькою та роз’яснювальною роботою. Активісти роздаватимуть листівки та інформаційні буклети усім охочим, аби убезпечити від злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми якомога більше громадян.

Торгівля людьми належить до особливо тяжких злочинів і карається Законом України (ст. 149 Кримінального кодексу України).

Довідка:

Всесвітній день протидії торгівлі людьми започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також для заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: арт-інсталяцію «Невидимі» торгівля людьми 
Матеріали по темі