Суспільство

​У Вінниці відкрили Почесне консульство Латвійської Республіки

10 вересня 2021, 14:49

0 вересня у Вінниці відкрили Почесне Латвійське консульство по вулиці Пушкіна 10. Це третє офіційне представництво іноземних держав у місті.

На відкритті посол Латвії в України Юріс Пойканс представив та привітав почесного консула Ігоря Скоромного, який працюватиме у Вінниці.

«Я хотів сердечно привітати Вінницю із відкриттям. Чому саме ваше місто – Вінниця динамічний регіон, який розвивається. Друге – я мав честь відвідати святкування дня Європи. І я б сказав, що святкування у Вінниці найкраще на теренах України. І це теж стало частковою причиною, чому б я хотів, аби ми мали тут присутність», - зазначив у своїй промові посол Литви в України Юріс Пойканс.

Почесні консульства Латвії діють у Львові, Чернігові, Одесі, Запоріжжі, Чернівцях та Слов’янську.

«Наш регіон стає надійною резиденцію для європейських дипломатичних корпусів, адже у Вінниці уже понад 10 років успішно працюють Генеральне консульство Республіки Польща та майже 5 років Почесне консульство Республіки Молдова. Ми відкритий до співробітництва, нових ідей та конструктивної співпраці. Сподіваюсь, що це третє, але не останнє Почесне Консульство на Вінниччині», - зазначив голова ОДА Сергій Борзов.

«Хочу подякувати пані послу, що із 2017 року ми послідовно йшли до цього дня. Попереду у нас серйозна спільна робота щодо активізації економічних, культурних взаємовідносин між містами Латвії і Вінницею», - наголосив мер міста Сергій Моргунов.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Почесне консульство Латвійської Республіки 
Матеріали по темі