Політика

У Вінниці відкрили приймальню партії Слуга Народу. Ірина Борзова презентувала команду штабу

25 червня 2020, 16:53

У Вінниці відкрили громадську приймальню партії Слуга Народу. Голова обласного осередку Ірина Борзова 25 червня презентувала обласну команду, яка працюватиме над формуванням штабів у районах та ОТГ. Керівником громадської приймальної партії став Євген Болюбаш, керівник відділу зав’язків з громадськістю – Олена Павлова.

Ірина Борзова повідомила, що приймальня працюватиме на постійній основі. Це буде осередок спілкування з мешканцями області та точкою збору пропозицій для тих, хто хоче приєднатися до команди.

«Наразі триває набір у команду партії «Слуга народу» на посади кандидатів на голови об’єднаних територіальних громад, у депутатські корпуси. І ми закликаємо бути активними. Якщо у вас є ідеї щодо розвитку своєї громади, є команда однодумців, є бачення майбутнього розвитку територій – приходьте, надсилайте свої резюме на електронну пошту. Мешканці громад повинні обрати представників влади, яким вони довіряють і позбутись тих, хто завдає шкоди», - говорить Ірина Борзова.

Євген Болюбаш зазначив, що громадська приймальня має стати тим інструментом, завдяки якому керівництво області та держави отримуватиме інформацію «з перших уст» стосовно бездіяльності, халатного відношення, чи зловживання владою в держструктурах області.

«Перед собою ставлю за мету створити майданчик для діалогу з людьми, максимально, у межах своїх повноважень сприяти у вирішені їх питань та захисті прав і свобод. З іншого боку ми маємо бути опорою для місцевої влади, допомагати у виявлені та покаранні тих, хто у владних кабінетах, своїми діями ганьбить честь країни», - говорить Євген Болюбаш.

Під час пресконференції представники засобів масової інформації поставили ряд питань Ірині Борзовій та Євгену Болюбашу.

- Які плани на виборчу кампанію і який результат був би прийнятний?

- Повинен бути ефективний результат. Про відсотки говорити зарано. Ми відкрили громадську приймальню щоб до нас приходили люди. МИ відкриті і запрошуємо всіх зі своїми ідеями, зауваженнями, пропозиціями. Ми впевнені в тому що є багато активних, молодих, професійних та досвідчених людей, які мають бажання бути кандидатами в депутати чи кандидатами на міських голів. І які будуть працювати на розвиток села, міста чи області. Наразі ми формуємо нашу команду з людей, які нам надсилають резюме. Я впевнена, що результат виборів буде залежати від командної роботи і від тих, хто буде представляти політичну партію Слуга Народу на Вінниччині, - говорить Ірина Борзова.

- Резюме надходять достатньо активно, - додає Євген Болюбаш. В нас до десятка в день. Нажаль з п’ятниці змушені були призупинити прийом, оскільки комісія міської ради прийняла рішення про посилення карантинних обмежень, але ми працюємо дистанційно. Прийом резюме не зупиняється, скидають на «електронку», люди звертаються з питаннями в телефонному режимі.

- Чи будуть осередки партії в районах?

- Ми трохи змінили систему, - відповідає Ірина Борзова. Ми не займаємось наразі реєстрацією районних осередків, бо можна їх зараз зареєструвати без людей. В першу чергу ми повинні сформувати команду і тільки після того будемо створювати і реєструвати районні осередки. Бо районні осередки без людей, це як країна без громадян.

- Чи буде партія виставляти кандидатів в мери Вінниці?

- Ми будемо виставляти і кандидатів у депутати і кандидатів у мери і Вінниці, і Жмеринки, і Могилів-Подільського, і інших міст. Але насьогодні ми ще приймаємо резюме. В нас відкритий відбір. Рішення не приймаються одноосібно щодо того, хто буде кандидатом в депутати чи на міського голову, - говорить І Борзова.

Адреса громадської приймальні партії «Слуга Народу»: м. Вінниця, вул. Магістратська 156-а

Телефон: (0432) 55-10-73; (067) 255-10-73

Графік прийому громадян: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 16:00 години.

Електронна пошта штабу: vinnytsia@ze2019.com

Електрона пошта обласного осередку: sluganarodu.vinregional@gmail.com

Теги: Слуга Народу громадська приймальня 
Матеріали по темі