Місто

У Вінниці відкрили сучасний стадіон біля 33-ї школи. Фото

17 липня 2020, 10:09

У Вінниці відкрили сучасний багатофункціональний стадіон. Спортивне ядро знаходиться біля 33-ї школи, що на вулиці Василя Порика. Тут облаштували трибуни, бігову доріжку, майданчик для гри у баскетбол і волейбол, для стрибків у довжину, для гімнастики. Також є тренажери та футбольне поле.

Тут зможуть тренуватися мешканці з усього мікрорайону Вишенька, а з нового навчального року займатимуться учні школи.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

«Ми робимо спортивні ядра біля шкіл для навчального процесу і для занять фізкультурою і спортом в позанавчальний процес усіх мешканців району. Важливо, щоб ці майданчики не були тільки для уроків фізкультури, щоб люди могли зробити вранці якусь пробіжку, пограти у волейбол, баскетбол, адже не в кожного вдома є якийсь тренажер. Ми вже подали всі документи на введення в експлуатацію. Ми планували цей стадіон відкрити на перше вересня, але підрядник виконав роботи раніше, він не повинен простоювати все літо. Нехай люди займаються. Це робилось для мешканців», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

На спортивному майданчику встановили антивандальне обладнання, зробили гарне освітлення, а територія знаходиться під відеонаглядом. Як зазначила директор школи Наталія Сидоренко, з початком навчального процесу, коли стадіон використовуватимуть для занять учнів, графік відвідувань відкоригують. Але так само доступ для мешканців буде збережено.

На стадіоні облаштували й першу в місті військово-спортивну смугу перешкод.
Вінниця.info, фото Вінницької міської ради

Теги: 33 школа стадіон 
Матеріали по темі