Суспільство

У Вінниці відкрили Центр Освіти Дорослих

19 лютого 2021, 17:39

19 лютого у Вінниці відкрили Центр Освіти Дорослих для мешканців територіальної громади. Тут планують навчати освоювати сучасні технології, фінансові інструменти та правові і юридичні питання.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Проект реалізовується Громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» у партнерстві з Вінницькою міською радою за підтримки DVV International в Україні та за сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

«Цей проект дуже потрібний Вінниці. У наш мобільний і глобальний час постійно потрібно навчатися. Ми всі пам’ятаємо, що навчатися ніколи не пізно. Цей проект ми будемо розширювати й на приєднаних територіях, а згодом – і на всю Вінниччину. Важливо, щоб наші громадяни відчували від цього користь та бачили результат», – сказала заступниця міського голови Галина Якубович.

Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» в напрямку освіти дорослих працює 11 років. Мають досвід розробки та впровадження навчань з різновіковими аудиторіями. Організацією вивчалось питання освітніх потреб дорослого населення у Вінниці. В червні – серпні 2020 року було проведено комплексне дослідження «Освітні потреби і неформальна освіта у Вінницькій ОТГ». 60% опитаних планують навчатися в найближчі 12 місяців.

«Опитування ми презентували міському голові Сергію Моргунову, підписали Меморандум про співпрацю, і це стало нашою точкою відліку. Для нас це дуже важливий день, адже Центр Освіти Дорослих – це те, до чого ми рухалися, по суті, усі наші роки роботи. Я дякую усім нашим партнерам, які разом з нами працювали над створенням цього центру», – каже голова правління «Центр Поділля-Соціум» Анна Моргун.

В Центрі Освіти Дорослих планують навчати освоювати сучасні технології, фінансові інструменти та правові і юридичні питання.

Цільова група проект – доросле населення вінницької громади. Особлива увага в рамках реалізації проект та можливості долучитись до навчальних подій, буде приділятися людям перед пенсійного та пенсійного віку, внутрішньо переміщеним особам, учасникам та учасницям АТО/ООС, людям з інвалідністю та молодим мамам, що мають маленьких дітей.

Навчання відбуватиметься за більш ніж 15 напрямками. Планується протягом 2021 року залучити до навчання та заходів проект понад 500 осіб.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ВМР

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: центр освіти дорослих 
Матеріали по темі