Суспільство

У Вінниці відкриють перший в Україні муніципальний технопарк «Кристал»

12 липня 2019, 11:17

У Вінниці через рік планують створити перший в Україні муніципальний інноваційно-технологічний парк «Кристал». Його розташують на площах колишнього однойменного заводу по вулиці Келецькій.

Про це 12 липня повідомив у «Фейсбук» міський голова Сергій Моргунов.

«Розвиток підприємництва та стартапів, реалізація потенціалу молоді, якій не доведеться шукати можливостей поза містом. Саме це наша мета, над якою працюємо.

Технопарк «Кристал» - це 8 тисяч кв м площ для побудови комфортного середовища для інновацій. Місце концентрації знань, талантів, технологій, інвестицій.

Завершено підготовчі роботи з розчищення будівельного майданчика - цей простір зміниться до невпізнаності. Інноваційні офіси, коворкінги, конференц-зали, освітні центри для дітей та дорослих, Фаб Лаб та інша необхідна інфраструктура – усе це передбачено Концепцією розвитку парку «Кристал».

Спираємось на досвід наших польських партнерів. Співпрацюємо з Келецьким технологічним парком – цей проект отримав співфінансування у рамках конкурсу «Польська допомога з розвитку 2019» Міністерства закордонних справ Республіки Польща», - зазначень в повідомленні.

Сьогодні Вінниця є одним з лідерів у галузі інновацій та ІТ.

Нагадаємо, що 17 листопада у Вінниці відбувся Air Гоголь Fest. Будівлі заводу «Кристал» стали осередком сучасного мистецтва.

Вінниця.info

Теги: парк Кристал  
Матеріали по темі