Суспільство

У Вінниці відкриють центр «Я - Маріуполь»

12 травня 2022, 18:23

Війна вигнала з Маріуполя сотні тисяч людей. Вони змушені шукати прихисток в інших містах. Найважче: влаштуватись на роботу, знайти житло, відновити втрачені документи. Нелегко – родинам із дітьми. Підтримати земляків взявся мер Маріуполя Вадим Бойченко. Майже в кожному регіоні він відкриває спеціальні центри «Я - Маріуполь». Вони вже працюють у Дніпрі та Запоріжжі. Наступна – Вінниця.

Відпочити та психологічно розвантажитись діти зможуть у таборах, а сім’ї поселять в гуртожитках. Такі центри відкриють в кожному регіоні, де найбільше маріупольців.

«Дякую таким друзям, що роблять все, щоб Маріуполь мав змогу повернутися до життя. Це сьогодні найголовніше. Наше завдання сьогодні щоб така послуга «Я – Маріуполь» була поруч з маріупольцями. Де маріупольці працюють заради маріупольців. Цей оздоровчий центр дає змогу батькам з дітьми приїхати в цей центр. Підтримати дітей, щоб вони мали шанс на порятунок життя.

Тут будуть працювати маріупольці заради маріупольців – це перше. Головна мета - підтримати і допомогти. В яких напрямках можна буде отримати допомогу: соціальний напрямок – це перше. Інформаційна підтримка. Друге – юридичний супровід, щоб люди могли відновити документи. Третє – гуманітарна підтримка. Ще буде медичний напрямок. Ці центри – вони йдуть до маріупольців. Не ти шукаєш допомогу, а вони приходять до тебе. У Вінниці і навколо міста біля 9 тисяч маріупольців», - розповів Маріупольський міський голова Вадим Бойченко.

Вінницький міський голова зазначає, що підтримка на рівні муніципалітетів дуже важлива.

«Ми всі повинні стояти на принципах допомоги один одному. Вінничани повинні розуміти, що дуже тяжко тим людям, які проживали в містах, які знаходяться або в зоні окупації, або в зоні активних військових дій. Фактично ці люди за годину–дві взяли те що могли в руки, сідали в автобуси і просто тікали від війни. Повинні з розумінням і толерантністю відноситися до таких людей і максимально всебічно їм допомагати», - говорить мер Вінниці Сергій Моргунов.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця центр я Маріуполь 
Матеріали по темі