Культура

У Вінниці відновлює роботу креативний простір, де будуть проводити кіновечори, семінари і тренінги

4 травня 2022, 21:37

У Вінниці відновлює роботу креативний простір «LEVEL 80» відновлює свою роботу. Для відвідувачів пропонують тематичні кіновечори, семінари, майстер-класи та тренінги – п’ять днів на тиждень з 10:00 до 19:00.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

«Війна спонукала нас переглянути пріоритети, але від чого ми ніколи не відмовлялися і не відмовимося, так це від спілкування із нашою аудиторією. Дотепер це відбувалося в онлайн-форматі, а наразі маємо можливість повернутися і до звичних зустрічей. Будемо обговорювати, як завжди, лише актуальні теми та ті, які найбільше цікавлять молодь», – розповіла начальниця відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак.

А директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира додає: «Креативний простір об’єднав експертів із різних галузей: медиків, психологів, працівників Ювенальної поліції, Червоного Хреста, митців. Усі прагнуть якнайповніше та доступніше презентувати свої знання та вміння. Усіх, хто хоче приєднатися до наших зустрічей, запрошуємо за адресою вул. Магістратська, 80».


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: креативний простір 
Матеріали по темі