Місто

У Вінниці відновили будівництво бетонної дороги до індустріального парку

21 лютого 2020, 09:33

У Вінниці триває розбудова індустріального парку. Активні роботи відновились на ділянці по вул. Проектній 12 а – зараз влаштовують земляне полотно під майбутню бетонну дорогу протяжністю 1 км. Товщина бетонного покриття сягатиме 22 см. Будуть також велодоріжки, тротуари та 47 сучасних ЛЕД-світильників.

Про це 21 лютого повідомив у «Фейсбук» міський голова Сергій Моргунов.

Розбудова інженерних комунікацій на цій території почалась минулого року. Проклали майже 7 км мереж водопроводу та каналізації по Немирівському шосе. Збудували майже 2,5 км ліній електропередач та трансформаторну підстанцію на 10кВ. Передбачена газифікація, облаштування зливової каналізації, будівництво насосних станцій водопостачання та водовідведення, а також паркінг.

«Для інвесторів промисловий майданчик з підготовленою системою комунікацій набагато привабливіший. А місту потрібні нові інноваційні підприємства та робочі місця – це наш пріоритет.

Сьогодні у Вінниці три промислових парки: на території одного з них вже працює підприємство з виробництва холодильного та морозильного обладнання «Green Cool», у межах другого – компанія «HEAD» збудує свій найбільший у світі завод по випуску спорядження для зимових видів спорту, третій – зацікавив вітчизняного інвестора, який планує налагодити виробництво лецитину.

І ми налаштовані створити усі необхідні умови для залучення нових інвестицій, щоб бізнес почував себе комфортно у нашому індустріальному парку», - йдеться в публікації.


Нагадаємо, що в місті розпочали будівництво нової дороги по вулиці Гонти. Шлях має з’єднати вулиці Київську та Батозьку.

Вінниця.info, фото зі сторінки мера

Теги: будівництво дорога індустріальний парк 
Матеріали по темі