Місто

У Вінниці відреставрують «будинок-корабель» Длуголецького

21 березня 2021, 12:14

У Вінниці планують відреставрувати будівлю пам’ятки архітектури місцевого значення «Особняк капітана Длуголецького», що по вулиці Магістратській, 66. Дозвіл на проектування реставрації будівлі, виконком міської ради надав закладу «Вінницька дитяча художня школа».

Документ опублікований на сайті Вінницької міської ради.

Розглянувши звернення адміністрації закладу «Вінницька дитяча художня школа» щодо надання дозволу на проектування ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури місцевого значення «Особняк капітана Длуголенцького» по вул. Магістратській, 66 у м. Вінниці, виконком вирішив:

1. Надати дозвіл закладу «Вінницька дитяча художня школа» на проектування реставрації пам’ятки архітектури місцевого значення «Особняк капітана Длуголенцького».

2. Зобов’язати замовника:

Виготовити та надати на опрацювання та узгодження департаменту архітектури та містобудування міської ради примірник реставраційного завдання.

Розробити науково-проектну документацію, погодити та затвердити її у встановленому законодавством порядку.

До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після виконання даного рішення, отримання письмового дозволу органу охорони культурної спадщини Вінницької обласної державної адміністрації та отримання документу, що надає право на виконання вищезазначених робіт в департаменті архітектурнобудівельного контролю Вінницької міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 р. № 466 (зі змінами від 26.08.2015 р. № 747) з наступним прийняттям об’єкту до експлуатації в установленому законодавством порядку.

Раніше наша редакція підготувала фотофакт, про історичну будівлю Длуголецького.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Длуголецький особняк реставрація художня дитяча школа 
Матеріали по темі