Місто

У Вінниці військова медсестра і десантник урочисто підняли Державний Прапор. Фото і відео

23 серпня 2019, 10:45

23 серпня відзначають День Державного Прапора. З нагоди свята у Вінниці відбулися урочистості. Жовто-синій стяг перед будівлею міської ради підняли військові Ольга Бабкіна та Євген Ісаєв. Діти влаштували патріотичний флешмоб «Україна – єднає!».

Почесне право підняти державний прапор у нашому місті доручили головній медичній сестрі медичної частини Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, старшині військової служби за контрактом Ользі Бабкіній.

Ольга Бабкіна – учасник бойових дій. Брала участь у виконанні першого за історію незалежності України оперативного втручання в польових умовах, що дозволило врятувати життя військовослужбовцю. Нагороджена орденом «За мужність» ІІІ ступеня та відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Також прапор піднімав старший сержант військової частини А2656 Євген Ісаєв. Він учасник бойових дій. У складі 79 окремої десантно-штурмової бригади брав участь у звільненні міст Слов’янськ, Краматорськ, Красний Лиман, в обороні населених пунктів Кримське, Трьохізбенка, Зеленопілля. В районі останнього отримав важке поранення.

Євген Ісаєв нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», відзнакою начальника Генерального штабу «За взірцевість у військовій службі», а також відомчими нагородами.


Вiнниця.info

Теги: свято День Прапора 
Матеріали по темі