Культура

У Вінниці влаштують концерт класичної музики під відкритим небом від кращих оркестрів країни

20 липня 2021, 12:14

У Вінниці влаштують концерт класичної музики за участі філармонійних оркестрів країни. Проведуть концерт у форматі open air. Кожна з концертних програм, що звучатиме в межах проекту, представлятиме музику українських композиторів різних історичних періодів.

Про це повідомляють у Вінницькій обласній філармонії.

Концерт запланований на 25 липня о 18:30 год. в Центральному парку (площа «Фонтанна») за участі академічного камерного оркестру «Арката» Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича. Проводять його у межах Всеукраїнської культурно-мистецької акції «Музика просто неба». Вхід вільний.

«З метою відзначення на державному рівні 30-ї річниці Незалежності України проект «Музика ПростоНеба» об’єднає творчі сили та кращі колективи усієї країни. За ініціативи Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, за участі філармонійних оркестрів країни, на відкритих концертних майданчиках Києва й більшості обласних центрів: від Ужгорода до Харкова, від Одеси до Чернігова відбудеться серія унікальних концертів впродовж усього літа», – йдеться у повідомленні.

Кожна з концертних програм, що звучатиме в межах проекту, представлятиме музику українських композиторів різних історичних періодів: від епохи класицизму до сучасної академічної музики.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: концерт під відкритим небом оркестр класична музика 
Матеріали по темі