Суспільство

У Вінниці волонтери врятували собаку, яку збила машина, і шукають їй нову родину. Відео

14 лютого 2020, 17:29

Найда – звичайна на вигляд собака, який у кожному місті сотні. Однак за плечима у вінницької хвостатої непроста історія. Ледь живою волонтери знайшли її на дорозі три місяці тому. Стан, в якому знаходилася тоді собака, був критичним. До того ж, під час зіткнення з автівкою вона втратила двох цуценят, - йдеться в сюжеті телеканалу ВІТА.

«Був забій внутрішній органів. Зробили операцію на суглобах та стерилізували», - розповідає волонтерка Ольга Танаскова.

Собака в буквальному сенсі вчилася ходити заново. Крок за кроком Найда відвойовувала в долі свій шанс на життя. Тим часом волонтери відшукали її господаря. Здавалося б, все могло закінчилися «хепі ендом», якби не «але».

«Він зразу запитав: «А що з собакою». Я відповіла тоді, що точно не знаю, але поки що вона не рухається. Ніяких тоді прогнозів не було. То він сказав приспати її», - продовжує Ольга.

Згодом чоловік пошкодував про свої слова та навіть прийшов провідати бідолаху, поки та перебувала в клініці. Але, забирати її додому, відмовився.

Так Найда опинилася в квартирі реабілітолога Олени. У жінки своїх п’ять котів і пес,тому довелося потіснитися.

«Собака була стомленою, змученою, з душевною травмою. Коли мені її привели, вона шкутильгала», - говорить Олена.

Час і турбота поставили Найду на ноги. Травми залишилися позаду, а про ті страшні часи нагадує тільки відсутність шерсті на спині, та згодом вона відросте.

Сьогодні Найда чекає на нову родину, яка зможе повернути їй віру в людей. Якщо ви вирішили стати другом для собаки, телефонуйте: 096 56 87 884.


Вiнниця.info

Теги: тварини рятувальники собаки 
Матеріали по темі