Місто

У Вінниці впорядкують рекламні вивіски від «Урожаю» до повороту на Сабарів. Оголосили тендер

22 квітня 2020, 16:27

Два роки тому у Вінниці взялися впорядковувати рекламні вивіски. Розпочали з центральної частини міста. Департамент архітектури та містобудування оголоси тендер на розроблення комплексної схеми розміщення вивісок на фасадах будинків від перехрестя вулиці Келецької з вулицею Р.Скалецького до перехрестя вулиці Сабарівське шосе з вулицею Пирогова.

Очікувана вартість виконання робіт – 200 тисяч гривень.

Комплексна схема розміщення вивісок підлягає обов’язковому погодженню головним архітектором міста та затвердженню виконавчим комітетом Вінницької міської ради.

«Мета роботи - упорядкування і поліпшення зовнішнього вигляду будівель, вулиць і території міста Вінниці, збереження історико-архітектурного середовища, підвищення туристичної привабливості міста, створення сучасного інформаційного простору на основі ідентифікації місць здійснення господарської і професійної діяльності, узгодження інтересів суб’єктів господарювання і територіальної громади при розміщенні вивісок», - йдеться у тендерній документації.

Комплексна схема розміщення вивісок підлягає обов’язковому погодженню головним архітектором міста та затвердженню виконавчим комітетом Вінницької міської ради.

Етапи роботи, які повинен виконати переможець тендеру:

  • Аналіз конкретних порушень й недоліків в частині розміщення вивісок.
  • Обґрунтування прийнятих при розробленні комплексної схеми розміщення вивісок на фасадах будинківпроектних рішень.
  • Графічна частина.
  • Зведена схема розташуваннябудинків від перехрестя вулиці Келецька з вулицею Р. Скалецького до перехрестя вулиці Сабарівське шосе з вулицею Пирогова в м. Вінниці , які охоплюються комплексною схемою розміщення вивісок на фасадах.
  • Фотофіксація існуючого стану фасадів будинків з аналізом конкретних порушень й недоліків в частині розміщення вивісок.
  • Розроблення розгортки забудови вулиці.
  • Розроблення схематичних креслень фасадів будинків.
  • Розроблення комплексної схеми розміщення вивісок на фасадах будинків з урахуванням архітектурного вирішення, стилістичних особливостей, декоративних елементів і колористики будинків.
  • Розроблення зведеної відомості щодо технічних характеристик розміщення вивісок на фасадах кожного окремого будинку.
  • Завершення надання послуг на надання Замовнику їх результатів.

Всі роботи мають виконати до 30 липня 2020-го.

Вiнниця.info

Теги: реклама вивіски ВМР 
Матеріали по темі