Суспільство

У Вінниці вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Фото

12 грудня 2019, 12:49

14 грудня в Україні традиційно вшановують ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Сьогодні відзначили вінничан, які ціною свого здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20-го століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Їм вручили грамоти, подяки, грошові премії та квіти.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міськради.

«Щиро дякую за той подвиг, який ви зробили для всього світу, адже саме ви стали на захисті не лише України, а й всієї Європи. Коли трапилась трагедія,я була у 6 класі і пам’ятаю, як спочатку ніхто не розповідав що сталося, першого травня всі йшли на демонстрації.Вже потім, з роками, люди усвідомили, що це була за трагедія і якої шани та подяки заслуговують люди, які зберегли світ, які не жаліли ні свого здоров’я,ні життя для того, щоб жили наступні покоління. Бажаю вам здоров’я і дякую від всієї нашої Вінницької територіальної громади», – звернулась до присутніх заступниця міського голови Галина Якубович.

Під час відзначення Почесною відзнакою міського голови «За честь та мужність» та грошовою премією нагородили Жанну Кривонос – учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, заступника голови Вінницької громадської організації «Ветерани Чорнобиля», активістку чорнобильського руху області.


Вiнниця.info, фото - із сайту ВМР

Теги: нагорода ВМР ЧАЕС 
Матеріали по темі