Суспільство

У Вінниці вшанували пам’ять захисників України. Фоторепортаж

11 жовтня 2019, 11:08

11 жовтня з нагоди Дня Захисника України, у Вінниці відбулася традиційна церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО та Меморіалу Слави.

На покладання квітів прийшли майже сотня вінничан, у тому числі й представники влади міста та області, громадських організацій та учні навчальних закладів.

Пам'ять усіх тих, хто загинув, захищаючи Україну, вшанували хвилиною мовчання.

Взвод Почесної варти командування Повітряних Сил в супроводі військового оркестру пройшов урочистим маршем Європейською площею, віддаючи шану тим, хто віддав своє життя у процесі державотворення та здобуття Україною незалежності, а також сьогодні відстоюють суверенітет нашої держави на Сході країни.

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

Свято встановлене указом 5-го Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості. Цим же указом скасовано указ Президента України Леоніда Кучми 1999 року, яким встановлювалося свято – День захисника Вітчизни, що відзначалося щорічно 23 лютого.


Вінниця.info

Теги: покладання квітів День Захисника України 
Матеріали по темі