Спорт

У Вінниці вшосте стартував веломарафон «Закрутка по-Вінницьки». Фото

20 вересня 2020, 12:40

20 вересня у Вінниці вшосте стартував веломарафон «Закрутка по-Вінницьки». Старт і фініш приймає аеропорт «Вінниця». Сюди приїхали 65 команд зі всієї України – з Києва, Львова, Одеси, Херсона, Миколаєва. Вінницьку область представляють 10 спортсменів у складі двох команд.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

Як зазначив начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Сергій Чернявський, кожна із команд намагатиметься продемонструвати найкращий результат, адже змагання входять до рейтингу Українського Аматорського Туру. За його словами, пандемія COVID-19 та карантинні обмеження з вимогою дотримання соціальної дистанції змінили традиційний формат проведення марафону – замість вже звичного групового заїзду на 100 кілометрів марафон відбудеться в форматі командної гонки на 58 км. У зв’язку з цим, організатори велогонки змушені були змінити маршрут і вже традиційні місця старту і фінішу.

Старт та фініш марафону приймає аеропорт «Вінниця». Учасники у трьох категоріях (шосе, мтб і open) здолають 58 км маршруту, що проходитеме через села Сокиринці, Хижинці, Парпурівці, Майдан Чапельській та Вінницькі Хутори. Під час проведення змагань по маршруту працівники поліції здійснюватимуть часткове перекриття руху на момент проходження команд учасниць.

Марафон проходить із дотриманням всіх карантиних умов: до складу команд входить максимум 5 осіб. За правилами, кожна команда стартувала окремо, а старти різних категорій розведені в часі.

Вінниця.info, фото Вінницької ОДА

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: веломарафон Закрутка по-Вінницьки 
Матеріали по темі