Місто

У Вінниці встановили два нових майданчика для збору сміття. Фото

20 травня 2020, 09:39

У Вінниці побільшало «розумних» систем для збору сміття. Так нещодавно підземні контейнери встановили на перехресті вулиць Шевченка і Бойка, а також на проспекті Юності поруч зі стадіоном школи №33.

Загалом в місті таких контейнерних майданчиків уже п’ять.

Про це у Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

«Контейнери охайні та більш екологічні на противагу звичайним відкритим бакам. Для роздільного збору окремі баки – для вологих і сухих відходів. Сміття не розноситься вітром та не забруднює прилеглу територію, а мешканці не скаржаться на неприємний запах. Завдяки озонаторам додатково відбуватиметься дезінфекція.

Майданчики обладнані системою пожежогасіння. Поруч – LED-світильники з датчиками руху, які реагуватимуть на наближення людини, та камери відеоспостереження. Вони працюють від сонячної енергії, передають дані про свою наповненість і блокують прийом відходів над межу. Таких майданчиків інноваційного типу у місті вже п’ять», – пише мер.

Нагадаємо, що в жовтні 2019-го завершили будівництво нового підземного контейнерного майданчика на вулиці Мури. Аналогічні підземні майданчики функціонують по вул. Л.Толстого і біля РАЦСу.

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

Теги: сміття майданчик 
Матеріали по темі