Місто

У Вінниці встановили камеру для фіксації перевищення швидкості водіями

24 липня 2020, 15:38

У Вінниці встановили першу камеру, яка фіксуватиме порушення правил дорожнього руху в частині перевищення швидкості. Вона уже підключена до мережі до мережі «Безпечне місто» і місяць працюватиме в тестовому режимі. Такі заходи безпеки мають сприяти зменшенню аварійності на дорогах.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«23 липня на Київському мосту ми встановили комплекс автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху «Vega Smart Speed». Протягом місяця будемо тестувати систему. Після чого подивимося статистику порушень і зрозуміємо, наскільки актуально такі комплекси розміщувати по місту. Пристрій сертифікований, але для того, щоб його розмістити на постійній основі, він має пройти апробацію ще й в поліції», – розповів директор КП «Вінницький інформаційний центр» Сергій Бригадир.

Система отримала атестат відповідності Адміністрації Держспецзв’язку. Загалом, комплекс автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху «Vega Smart Speed» може фіксувати й інші порушення ПДР - проїзд на заборонений сигнал регулювання дорожнього руху, порушення правил зупинки, стоянки, а також установленої для транспортних засобів заборони рухатися смугою для маршрутних транспортних засобів, тротуарами чи пішохідними доріжками, виїзд на смугу зустрічного руху.

Рішення про те, чи будуть такі камери встановлюватися у місті й надалі, буде прийматись після тестування. Місця встановлення таких комплексів будуть погоджуватись із Патрульною поліцією та позначатись відповідним дорожнім знаком.

Нагадаємо, у соціальній мережі «Фейсбук» вінничани поширюють допис, де вказано перелік камер, які здійснюють відеофіксацію. Додають, що на дорогах міста слідкують за перевищення швидкості та порушення ПДР, щоб потім надсилати водіям «листи щастя». Керівник патрульної поліції Редван Усеїнов зазначив, що дата встановлення камер невідома, адже місцеві ради мають закупити спеціальні відеокамери, які під’єднають до системи.

Вінниця.info

Теги: відеокамери Вінниця швидкісь 
Матеріали по темі