Суспільство

У Вінниці встановили перші «антиковідні» кулі, які місцева фірма експортує до Нідерландів та Великої Британії. Фото

19 березня 2021, 17:01

У Вінниці встановили дві перші «антиковідні» кулі. Прозорі сфери розмісили на літньому майданчику одного з ресторанів у мікрорайоні Поділля. Без ризику зараження COVID-19, тут можуть одночасно розміститися шестеро персон. І найголовніше, їх виготовляють вінницька фірма для зарубіжжя.

«Ці кулі були створені не лише для затишку та комфорту. Їх першочергова мета – збереження людей від заражень інфекційними захворюваннями. Особливо у період пандемії. В одній кулі зможуть розміститися шестеро персон. І при цьому не порушуються ніякі карантинні норми. Після кожного гостя їх дезінфікують. Офіціанти у масках та рукавичках. У перші дні люди були дуже здивовані. І не могли зрозуміти, що це. Чи можна тут сидіти. Чи неможна. Чи це просто декор. А потім спеціально сюди сідали. Й казали нам, що тут набагато комфортніше. Адже вони взагалі відокремлені від інших. Тут вже навіть робили пропозицію», - розповіла Вінниця.info Анна Мудрик, івент-менеджер закладу.

Такі кулі нині популярні особливо у Нідерландах та Великій Британії.

«І найприємніше, що фірма, яка їх виготовляє, вона знаходиться саме у Вінниці. І саме звідси їх надсилають у Нідерланди та Велику Британію. Наша Україна транспортує їх закордон», - зауважує Анна.

Клієнти зауважують, навіть, якщо на дворі прохолодно, у середині «антиковідної» тепло. Там встановлені обігрівачі. Інтер’єр розбавили деревцями та оригінальними підсвічниками та люстрою.

«Тут дуже незвично. Чому? Тому, що я нічого подібного у Вінниці не зустрічав. Це крута новинка. Приємно, що попіклувалися за моє здоров’я. Тут крім всього дуже тепло та затишно та безпечно. Хочеш, приходь з компанією, хочеш, просто наодинці каву випий. Адже так багато людей просто бояться вийти з дому через коронавірус», - Андрій Ковальов, клієнт.

Зауважимо, кулі складені у сферу з різноманітних пластикових та прозорих модулів.

Нагадаємо, у реанімаціях Вінниччини рятують понад 150 «ковідних» пацієнтів. Сьогодні на Вінниччині найбільша кількість захворювань на коронавірус від початку епідемії – 948 випадків за добу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця антиковідні кулі 
Матеріали по темі