Культура

У Вінниці видали книгу про музичну культуру міста від стародавніх часів і до середини минулого століття

24 лютого 2021, 13:11

У Вінниці випустили книгу про музичну історію міста. Авторкою роботи виступила Наталія Кушка, музикознавець та викладач-методист вінницького коледжу імені Леонтовича. Книга являє собою ґрунтовне дослідження музичної культури Вінниці від давніх часів до середини ХХ століття.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Центру історії Вінниці.

«Друзі, запрошуємо познайомитись із новим виданням з історії нашого міста – «Музична Вінниця» вже чекає на своїх читачів! Авторкою книги є пані Наталія Кушка – відома музикознавець, викладач-методист вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М. Леонтовича, член Вінницького історичного товариства», – повідомляють історики в своєму дописі.

За повідомленням Центру, авторка книги докладно описує та ілюструє розвиток музичної освіти, театрального, концертного та хорового мистецтва, популярні музичні напрямки та біографії музикантів, які пов’язані з Вінницею.

«Висвітлені у книзі маловідомі факти опираються на віднайдені в архівах та бібліотеках матеріали та є результатом багаторічних наукових пошуків авторки», – зазначають в Центрі історії.

Придбати історичну роботу можна безпосередньо в Наталії Кушки, зв’язавшись через фейсбук-сторінку.

Нагадаємо, у Вінниці готують до видання другий том книги про історію місцевого футболу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Центр історії Вінниці Музична Вінниця книга історія 
Матеріали по темі