Суспільство

У Вінниці вирішують, яким буде пам’ятник серцю – розпочали голосування за найкращий ескіз

19 травня 2020, 16:02

У Вінниці стартувало онлайн-голосування за кращий ескіз знаку серцю, яке хочуть встановити на території Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного серцево-судинної патології в м. Вінниці по вул. Хмельницьке шосе, 100.

9 ескізних пропозицій уже готові. Вінничан просять взяти участь в онлайн-голосуванні.

Про це йдеться на сторінці «Культура Вінниччини».

Проекти на конкурс подавалися з 1 березня по 1 травня на сторінку конкурсу та на електронну адресу Управління культури і мистецтв облдержадміністрації.

«У зв’язку із карантинними заходами та відсутністю можливості організації виставки проектів, до 1 червня для вивчення громадської думки проходитиме онлайн-голосування, у якому кожний бажаючий матиме змогу віддати свій голос за найбільш вдалий, на його думку, проект. Для цього у коментарях під постом у Фейсбук необхідно вказати номер запропонованого ескізу.

Після завершення карантину, буде проведено засідання експертної ради управління культури і мистецтв облдержадміністрації, на якому буде обрано кращий ескіз, який буде запропоновано для реалізації», – йдеться в дописі.

Переможець конкурсу отримає подарунковий сертифікат і візьме участь в подальшому проектуванні та встановлені пам’ятного знаку.

Раніше ми писали, що голова ОДА пропонує встановити у Вінниці пам’ятник серцю.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ескіз пам'ятник серцю 
Матеріали по темі