Місто

У Вінниці висадили 9 тисяч квітучих кущів на знак вдячності за допомогу з усього світу

27 травня 2022, 20:00

У Вінниці на знак вдячності за допомогу з усього світу, міст-побратимів, ГО та українських діаспор, висадили 9 тисяч квітучих кущів. Серед саджанців – форція, дейція, філадельфус, спірея, вейгела.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

«За майже три місяці волонтер(к)и Гуманітарного хабу прийняли і відправили понад 700 тонн продуктів, медикаментів, одягу та інших речей, які стали рятівними для українців та українок, котрі потерпають від війни та її наслідків. Благодійна допомога надходила з 14 країн світу, міст-побратимів Вінниці, від громадських організацій та українських діаспор. На знак подяки за підтримку і допомогу Фонд громади «Подільська громада» спільно з компанією «Dekoplant» зініціювали акцію «Квіти вдячності», – йдеться у повідомленні.

Висаджували декоративні кущі як і вінниччани, так і переселенці. Люди отримати можливість власноруч створити красу в тих місцях, де нині мешкають.

«У Вінницькій громаді висадка відбувається на територіях 98 закладів. Зокрема, біля дитячих садочків, ліцеїв, гуртожитків. На їхній території висаджуємо майже 5 тисяч кущів. Решту відправляємо у громади Вінницької області, а також на Київщину, Харківщину та Миколаївщину.

Серед саджанців – форція, дейція, філадельфус, спірея, вейгела. Кожне декоративне дерево уособлюватиме собою Жешув, Кельце, Люблін, Пітерборо, Кошице та багато інших міст, чиї громади протягнули Україні руку підтримки, допомоги і турботи. Квітучі кущі стануть символом вдячності і водночас нового життя», – каже Олена Данілова, голова правління Фонду громади «Подільська громада».

Нагадаємо, що минулого тижня у Вінниці на проспектах Юності та Коцюбинського висадили більше 3,5 тисяч троянд.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: кущі переселенці подяка 
Матеріали по темі