Політика

У Вінниці виявили білборди з прихованою агітацією за Зеленського та Порошенка

17 квітня 2019, 09:24

У Вінниці протягом квітня спостерігачі ОПОРИ виявили білборди та сітілайти, виконані у стилістиці агітаційних кампаній на користь кандидатів у Президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка. Така агітаційна продукція має ознаки прихованої реклами.

Так, білборд на користь Володимира Зеленського із гаслом «Кінець епохи жадібності. 21 квітня 2019» розміщено на вулиці 600-річчя, із гаслом «Кінець епохи бідності. 21 квітня 2019» – на вулиці Замостянській, а із гаслом «Кінець епохи брехні. 21 квітня 2019» – на вулиці Келецькій. Сітілайт із написом «Кінець епохи жадібності. 21 квітня 2019» розміщено на вулиці Соборна.

Як зазначають спостерігачі ОПОРИ, матеріали містять вихідні дані.

5cb6c6da6f3e7.jpg

Варто зазначити, що у Вінниці досі не зняли білборди ймовірно на користь Володимира Зеленського із закликом «Не втрать ще 5 років 31 березня». Матеріали виконані в кольорах та з аналогічними шрифтами, що й агітаційна продукція Володимира Зеленського, однак не містять вихідних даних. Їх розмістили ще напередодні першого туру виборів Президента України, що відбулися 31 березня.

5cb6c6ead1001.jpg

Також протягом квітня були зафіксовані білборди з гаслом «Думай», виконані в стилістиці усієї виборчої кампанії кандидата у Президенти Петра Порошенка, розміщені у Вінниці та районних центрах, зокрема в Гайсині, Ладижині, Калинівці, Шаргороді, Жмеринці. Також у місті Калинівка розміщено білборд із гаслом «Головне – не втратити країну». Ці матеріали не містять вихідних даних.

5cb6c6fa2839e.jpg

5cb6c7116fa2b.jpg

5cb6c717ec7bb.jpg

5cb6c721ae021.jpg

Довідка.

Відповідно до частини 1 статті 57 Закону України «Про вибори Президента України» передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

Також згідно з частиною 3 статті 59 Закону України «Про вибори Президента України» друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідно кандидата на пост Президента України або партії, яка висунула кандидата на пост Президента України, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів.

Вінниця.info, фото ОПОРИ

Теги: опора вибори 
Матеріали по темі