Місто

У Вінниці визначили дату завершення навчання у школах

18 травня 2022, 18:17

У Вінницькій міській громаді останній дзвоник відбудеться на початку літа - 3 червня.

Про це повідомляє міська рада.

Документи для школярів по закінченню дев'ятого та одинадцятого класів уже замовили. Попередньо, отримати їх можна з 10 червня, повідомляють у департаменті освіти Вінницької міської ради.

«2021-2022 навчальний рік закінчується в онлайн форматі, наразі проходить підсумкове оцінювання учнів. Це вимагають реалії воєнного часу, ознакою якого є і діти з числа ВПО, що долучились до навчання в школах громади, на сьогодні їх нараховується 1081 дитина», - говорить директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Передбачити в якій формі буде відбуватися навчання у майбутньому навчальному році поки складно. Втім набір у перші класи вже триває.

«Зараз ми не можемо передбачити, в онлайн чи офлайн-форматі проходитиме навчання у новому навчальному році. Про це поки що рано говорити. Зараз триває прийом документів до перших класів, маємо вже понад 3500 тисяч першачків, з яких 36 - це діти з родин ВПО. Прийом документів триватиме по 31 травня включно», - зазначила Оксана Яценко.

Як відомо, цьогоріч Міністерство освіти і науки своїм наказом відмінило державну підсумкову атестацію для учнів четвертих, дев'ятих та одинадцятих класів, і, як відомо, ЗНО теж замінено на мультинаціональний тест. Він містить 60 питань.

Минулого року останній дзвоник у Вінниці був 4 червня.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, ілюстративна світлина архівна

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: останній дзвоник 2022 
Матеріали по темі