Місто

У Вінниці визначили місця для продажу штучних квітів та великодніх сувенірів

5 квітня 2019, 12:42

4 квітня виконком Вінницької міської ради надав дозвіл трьом підприємствам на організацію торгівлі штучними квітами та товарами святкової тематики. Відповідно до рішення торгівлю штучними квітами та товарами святкової тематики дозволили з 20 квітня до 5 травня на площах перед ринками «Урожай», «Центральний», «Вишенька», «Привокзальний».

«1.Підприємству облспоживспілки «Госпрозрахункове об’єднання ринків м. Вінниці» для організації торгівлі штучними квітами та товарами святкової тематики погодити місця за адресами:

- вул. Пирогова, площа перед ринком «Урожай»;

- пр. Коцюбинського, площа перед ринком «Центральний», терміном з 20 квітня 2019 р. по 05 травня 2019 р.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю «LORDEX Менеджмент Груп» для організації торгівлі штучними квітами та товарами святкової тематики погодити місце за адресою:

- вул. Келецька, 122а, площа перед ТК «Вишенька», терміном з 20 квітня 2019 р. по 05 травня 2019 р.

3. Приватному підприємству «ОКЕАН-1» для організації торгівлі штучними квітами та товарами святкової тематики погодити місце за адресою:

- площа Привокзальна 1, територія перед ринком «Привокзальний-2», терміном з 20 квітня 2019 р. по 05 травня 2019 р.

4. Відповідальність за утриманням та прибиранням території відведеної під торгівлю покласти на адміністрації ринків «Урожай», «Центральний», торгівельного комплексу «Вишенька» та ринку «Привокзальний-2», - зазначено в документі.

Вiнниця.info

Теги: виконком дозвіл торгівля 
Матеріали по темі