Місто

У Вінниці взялися на реконструкцію школи №13, що в районі «військового містечка»

11 листопада 2020, 09:52

У Вінниці почали ремонтувати стару будівлю школи №13, що в районі «військового містечка». Там проводять капітальний ремонт даху – замінюють старий шифер і балки, покрівлю мають утеплити. В планах реконструкція фасаду, зміна вікон і дверей на енергозберігаючі.

Про це у Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

«Частина закладу розміщується у старій столітній будівлі, і кожна злива була справжнім випробуванням. Тому першочергово проводиться капітальний ремонт даху, адже поточних вже було не достатньо. Старий шифер і балки почали замінювати з жовтня. Покрівлю також утеплюють. Наступним етапом встановлять енергозберігаючі вікна та двері та проведуть реконструкцію фасаду. При цьому збережуть автентичні колони і ліпнину.

Комплексне утеплення будівлі почали робити завдяки економії по проекту термомодернізації закладів освіти. Щоб у короткі строки – фактично за 2 роки – осучаснити 14 найбільш енергозатратних шкіл і садочків, ми залучили кредит. Важливо, щоб діти навчались у комфортних умовах, а наші заклади ставали енергоефективними. Це пріоритет для нашої команди, і цю роботу будемо проводити й надалі», – йдеться на сторінці мера.

Нагадаємо, у Вінниці утеплюють п’ять садків та чотири школи. Роботи в двох садках вже завершили.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі - https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

Теги: школа №13 військове містечко реконструкція 
Матеріали по темі