Політика

У Вінниці й Калинівці агітацію за кандидата в Президенти розклеїли на стовпах і зупинках. Фото

6 березня 2019, 17:03

4 березня у Вінниці та Калинівці було зафіксовано агітаційні матеріали кандидата на посаду Президента України Руслана Кошулинського, розміщені у невстановлених місцях.

Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Так, у місті Калинівка агітаційні матеріали за Руслана Кошулинського (ВО «Свобода») з написом «Руслан Кошулинський. Єдиний вибір українців» та логотипами Всеукраїнського об’єднання «Свобода», Національно-визвольного руху «Правий сектор», Організації українських націоналістів (ОУН), Конгресу українських націоналістів та української праворадикальної громадської організації «С 14» розміщені на опорах ліній електропередач на вулицях Шевченка та Незалежності.

Такі ж агітаційні матеріали розміщені на опорах ліній електропередач у Вінниці на проспекті Космонавтів.

Агітація за Руслана Кошулинського також розміщена на деяких зупинках та магазинах у Вінниці та Калинівці.

Радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Тетяна Юзвяк також зазначає, що виборче законодавство містить ряд заборон на розміщення агітації у певних місцях: на пам’ятках архітектури, у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху (ч.14 ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України»), в приміщеннях та на будинках органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності (ч.21 ст. 64 цього ж Закону). Серед іншого, згідно з ч. 7 ст. 8 Закону України «Про рекламу» розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється. Тому розміщення агітації в заборонених місцях матиме наслідок притягнення винних осіб до відповідальності за ст. 212-10 Кодексу про адміністративні правопорушення України (проведення передвиборної агітації в місцях, що заборонені законом, порушення встановлених законом обмежень щодо ведення агітації).

Вiнниця.info, фото - ОПОРА

Теги: вибори ОПОРА  
Матеріали по темі