Місто

У Вінниці з мосту вкрали бронзового кота. Мерія обіцяє винагороду за пійманого злодія

2 квітня 2019, 11:37

В ніч на 2 квітня у Вінниці з перил на Київському мосту зловмисники вкрали бронзову фігурку кота. Вінницькa міськa рaдa оголосилa винaгороду у 5 тис. гривень зa допомогу у виявленні тa зaтримaнні крaдіїв.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«На превеликий жаль, в ніч з 1 та 2 квітня трапився другий випадок вандалізму, і це дуже тривожний сигнал. Адже в своїй переважній більшості вінничани цінують та бережуть елементи благоустрою, які їх оточують на вулицях міста. Тому наша Вінниця швидко змінюється й розквітає. І дуже прикро, що наша громада все ще не може позбутись таких вкрай неприємних випадків, які знецінюють цю роботу і всі наші спільні досягнення. Я переконаний, що вінничани засуджують вандалів. Бо усі ми прагнемо жити у чистому, комфортному, розвиненому європейському місті», - каже директор департаменту капітального будівництва міської ради Ігор Кравець.

Камери Ситуаційного центру зафіксували ймовірних зловмисників, і ці відеоматеріали наразі передані правоохоронним органам, які здійснюють слідчі дії.

Ігор Кравець додає, що Вінницька міська рада просить свідків викрадення фігури допомогти у виявленні та затриманні вандалів. За таку інформацію оголошено винагороду в розмірі 5 000 грн.

Нагадаємо, минулого тижня на Київському мосту вандали пошкодили бронзову фігуру гусака - зігнули лапу, ймовірно його хотіли відірвати від перил. Скульптуру відправили на реставрацію скульпторам, після чого повернули на місце.

Як відомо вісім бронзових фігур птахів і тварин на перилах мосту встановили наприкінці минулого року, після завершення реконструкції мостової споруди.

5ca321fd71fc0_original_w859_h569.jpg

5ca3220dd975d_original_w859_h569.jpg

5ca3222f431e8_original_w859_h569.jpg

Вiнниця.info, фото – з сторінки мера Вінниці

Теги: крадіжка винагорода 
Матеріали по темі