Суспільство

У Вінниці з мосту зняли гусака. Бронзовій фігурі погнули лапу. Фото

26 березня 2019, 10:10

У Вінниці минулого тижня на Київському мосту вандали пошкодили бронзову фігуру гусака, одну з восьми, які встановили наприкінці року для прикрашення мостової споруди. Гусаку зігнули лапу, ймовірно його хотіли відірвати від перил. Зараз фігура на реставрації в скульптора, який її виготовив – Володимира Овраха. Митець каже, що повернути на місце її збираються найближчим часом.

«Минулого тижня мені повідомили про те, що на мосту пошкодили фігурку гусака. Була, напевно, спроба звалити фігуру, щоб забрати собі. Але не вийшло, або хтось помішав, або що. Надігнули одну лапу, але добре, що ми при встановленні її закріпили добряче, то вона ще лишилася, але в зігнутому стані. Це заважало проходу. На другий день фігуру забрали в майстерню, зараз вона в стані реставрації», – розповідає Вінниця.info скульптор Володимир Охврах.

Володимир Оврах також зазначив, що піднімається питання, щоб встановити камери відео-спостереження на Київському мосту.

«Я пропонував міській раді встановити відеокамери, щоб у разі чого фіксувати порушників. Тому що на цій ділянці камер нема, ми не можемо визначити, хто то був і яка була його мета. Якщо не буде в подальшому якогось контролю зі сторони поліції, це ж можна ще там «попиляти» і ніхто не буде знати навіть.

Добре, що нам передзвонили «по свіжому» і повідомили, що сталось. Бо якби ми не зняли одразу, то через ніч її (бронзової скульптури – ред.) не було б однозначно. Хотілося б, звісно, щоб до цього якось серйозніше віднеслись», – каже скульптор.

Нагадаємо, наприкінці минулого року на перилах Київського мосту встановили бронзові фігури тварин і птахів.

5c99e77ae08a4_original_w859_h569.jpg

5c99deb411d4a.jpg

Вінниця.info, фото зі спільноти "Чорний список Вінниця"

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: фігура Київський міст 
Матеріали по темі