Місто

У Вінниці з понеділка всі діти підуть до школи – відновлюють навчання у звичайному режимі

4 лютого 2021, 17:11

З понеділка, 8 лютого, загальноосвітні заклади Вінниці повернуться до звичайного графіку навчання. До школи ходитимуть учні усіх класів, онлайн навчатимуться лише ті, хто перебуває на самоізоляції. Таке рішення прийняли 4 лютого, під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«До нас надходило багато звернень як від батьків, дітей, так і вчителів, щоб ми відновили навчання у школах у звичайному режимі. Ми моніторили ситуацію в навчальних закладах щодо захворюваності і прийняли рішення – повернутися до того графіку навчання, який був до карантину. Хочу зазначити, що в школах будуть суворо дотримуватися усіх протиепідемічних рекомендацій, а при перших проявах хвороби - і вчителі і діти відправлятимуться на самоізоляцію», - розповіла директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Відповідно до рішення комісії, з 8 лютого для учнів 5-8 класів освітній процес буде організовано у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов'язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

Для учнів класу (групи), які перебувають на самоізоляції керівники закладів освіти повинні забезпечити організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання.

Як відомо, 25 січня в Україні закінчився загальнодержавний локдаун, який був запроваджений Урядом на два тижні. Після чого у школах відновили навчання. Однак за парти по вернулися не всі, а лише учні 1-4 та 9-11 класів. А от учні 5-8 класів навчалися за змішаною формою.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: школи у Вінниці відновили навчання звичайний режим 
Матеріали по темі