Місто

У Вінниці з’явився муніципальний евакуатор, яким будуть забирати авто порушників

23 липня 2020, 09:51

У Вінниці біля міської ради вранці 23 липня припаркований евакуатор. Це техніка з маніпулятором, яку КП «Архітектурно-будівельний сервіс» придбало в ТОВ «Сучасні вантажівки» за 3,4 млн гривень для евакуації автомобілів, які припарковані з порушенням правил і заважають іншим учасникам руху. Евакуатор почне працювати на вулицях міста після того, як його зареєструють в сервісному центрі та візьмуть на роботу водія.

Машини, які забиратимуть евакуатором за порушення правил паркування, будуть зберігатись на спеціальному майданчику по вул. Ботанічна, 28.

Нагадаємо, мер Вінниці Сергій Моргунов повідомляв, що на поставку евакуатора чекали наприкінці квітня. Але, у зв’язку з коронавірусом, компанія, яка виграла тендер, не змогла поставити транспортний засіб, бо комплектуючі, які виготовляються в Європі, неможливо було отримати.

11 грудня у Вінниці почали працювати інспектори з паркування. Комунальне підприємство Вінницької міської ради «Архітектурно-будівельний сервіс» провело тендер на закупівлю евакуатора вартістю 3,4 млн.грн.

12 травня у Вінниці інспектори з паркування почали штрафувати водіїв-порушників.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: евакуатор авто Вінниця паркування 
Матеріали по темі