Місто

У Вінниці за перший день тепло подали у майже 400 багатоповерхівок

20 жовтня 2020, 09:56

19 жовтня у Вінниці багатоповерхівки почали підключати до централізованого теплопостачання. За перший день тепло подали у 394 будинки. Загалом тепло подають у 1223 будинки.

Вінничан закликають повідомляти про аварії у внутрішньо будинкових системах.

Про це повідомляє прес-служба «Вінницяміськтеплоенерго».

Підприємство наголошує, що під час пуску теплоносія йде велике навантаження на мережі, тому можуть виникати пориви.

Такі ситуації – в межах норми. Головне, швидко на них реагувати. Тому на всі місця, де будуть виявлені аварійні ситуації, оперативно виїжджатимуть і працюватимуть бригади.

Також можуть виникати пориви у внутрішньобудинкових системах, за які відповідають управляючі компанії.

У таких випадках послугу буде відновлено після ліквідації поривів працівниками управляючих компаній, адже саме вони відповідають за внутрішньобудинкову систему.

Нагадаємо, у закладах соціальної сфери опалення включається з минулого тижня згідно з заявками адміністрацій. КП «Вінницяміськтеплоенерго» почало включати опалення в заклади соціальної сфери відповідно до заявок, які надходять від керівників закладів.

«Якщо ви помічаєте аварії на тепломережах, пориви у системах централізованого опалення чи гарячого водопостачання просимо негайно повідомляти в диспетчерську нашого підприємства, яка працює цілодобово, за номером за тел.: 43-34-95», – повідомляють у підприємстві.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: опалення тепло багатоповерхівка 
Матеріали по темі