Суспільство

У Вінниці захисники йдуть на вибори у військовій формі, щоб нагадати людям про війну

21 квітня 2019, 15:47

21 квітня до виборчих дільниць Вінниці ветерани АТО-ООС вирішили прийти у військовій формі українських бійців. Таким чином вони хочуть нагадати людям, що війна на Сході досі триває.

«Знаю, напевно, що разом зі мною на вибори Президента 2019 року у формі прийдуть п’ять моїх побратимів. Ми це робимо не випадково, таким чином хочемо нагадати нашим мешканцям, що у нас триває війна на східні частині України. Протягом 5 років військові захищають мир на всій території нашої держави. Ми не давали можливості людям відчути, що це таке. Тому більшість населення спокійно працювало, навчалося, відпочивало. Більшість кажуть, що втомилися від війни, але про неї чули лише з екранів телевізорів», - розповів Вінниця.info ветеран АТО-ООС Олександр Гром.

Олександр також зауважив, що акція триває по всій території України. Її започаткував волонтер з Києва Андрій Хоманчук.

Нагадаємо, що 21 квітня усі виборчі дільниці Вінниччини та прилегла до них територія перед початком голосування обстежені вибухотехніками на предмет виявлення вибухових та небезпечних предметів . На території області працює 8 окружних та 1650 дільничних виборчих комісій. Одна відкрилася із запізненням.

ОПОРА зафіксувала, що людям похилого віку видають бюлетені без паспортів.

Голова обласного осередку Всеукраїнської громадської організації Комітету виборців України В’ячеслав Телень зауважив, зафіксували два випадки, коли два виборці, прийшовши на дільницю, помітили, за них вже хтось проголосував.

Ми запитали вінничан, чого вони очікують від новообраного Президента.

У Вінниці голосував прем’єр-міністр України Володимир Гройсман з дружиною Оленою.

Вінниця.info

Теги: вибори війна АТО ООС  
Матеріали по темі