Суспільство

У Вінниці запрацювала новорічна пошта: маленькі вінничани вишикувалися у чергу, щоб написати лист Святому Миколаю. Фото

14 грудня 2019, 20:58

14 грудня запрацювала «Вінницька новорічна пошта». Маленькі вінничани вишикувалися в чергу, щоб написати лист до Святого Миколая. За півгодини після відкриття, до скриньки «відправили» понад 50 листів.

Затишний яскравий будиночок новорічної пошти розташували цього року на Європейській площі, поруч з Вежею. У попередні роки в період новорічно-різдвяних свят вітальні листівки вінничани відправляли з площі Ліверпуль.

Сьогодні, о 17-й годині, двері будиночку відчинили для маленьких вінничан. Всередині за столом сидять три дівчини, які називають себе помічницями Святого Миколая. На столі для малечі на вибір представили кілька видів оформлення листів та конвертів.

Дітки під пильним наглядом батьків пишуть свої побажання, потім складають у марковані конверти, а помічниці ті конверти штампують.

Скриню, куди потрібно ставити конверти – розташували надворі, перед входом до будиночку.

Анастасія – помічниця Святого Миколая, розповідає, що цього року в будиночку новорічної пошти для дітей будуть проводити майстер-класи. Щосуботи тут виготовлятимуть різні новорічні та різдвяні прикраси.

«Новорічна пошта вже втретє відчиняє гостинно двері для вінничан та гостів міста. Щорічно ми зустрічаємо понад 3 тисячі, а цього року плануємо і більше, гостей. Навіть сьогодні, за півгодини після відкриття, ми написали вже більше 50 листівок. Кожному даємо в руки маркований лист, діти пишуть побажання, а потім ці листи занесуть до резиденції Святого Миколая, яку відкриють 19 грудня.

Минулого року ми започаткували традицію – щосуботи проводити майстер-класи для дітей. Цього року ми вже придумали цікаві новорічні підробки руками – з паперу, фетру, матеріалів з дерева. Вже маємо кілька ідей, на наступну суботу вже хочемо провести перший майстер-клас. Кожного тижня тематика майстер-класів буде нова – все буде присвячене Новому року, до дня Святого Миколая та інших Різдвяних свят. Також будемо враховувати і вікову категорію дітей, бо до нас можуть приходити як і п’ятирічні, так і п’ятнадцятирічні», – розповіла Вінниця.info Анастасія.

Пошта працюватиме до 10 січня з 16:00 до 20:30. Вихідні будуть лише 31 грудня та 6 січня.

Більше фото у слайдері.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: новорічна пошта Святий Миколай 
Матеріали по темі