Події

У Вінниці засудили водія-експедитора, який привласнював собі кошти, отримані за доставлені посилки

18 січня 2021, 14:33

За принципової позиції Вінницької місцевої прокуратури у Вінницькому міському суді засудили 30-річного вінничанина до трьох років позбавлення волі. Засуджений, працюючи водієм-експедитором «Міст Експресу», привласнював собі кошти, отримані за доставлені посилки. Цим заподіяв компанії збитків на 50 тисяч гривень.

Про це Вінниця.info повідомила прокурор Вінницької місцевої прокуратури Вікторія Бібляк.

Як йдеться в повідомленні, прокурором у суді доведено, що зловмисник, працюючи на посаді водія-експедитора Вінницького операційного відділення ТОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» за період з травня по вересень місяць минулого року отримував від замовників грошові кошти за доставлені їм посилки, але не передавав гроші касиру та не здавав їх до каси. Як зазначає прокурор, чоловік незаконно привласнював вказані ввірені грошові кошти, чим заподіяв ТОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» матеріальної шкоди на загальну суму 50 000 грн.

«Дії засудженого кваліфіковано за частиною 1,3 статті 191 Кримінального кодексу України, як привласнення чужого майна, яке було ввірене особі та привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, вчинено повторно.

Правову оцінку діям вказаного правопорушника надано Вінницьким міським судом Вінницької області, який визнав останнього винним у скоєнні інкримінованого злочину та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі», – повідомляє прокурор.

Нагадаємо, на Вінниччині судитимуть директора ТОВ, який привласнив більше 100 тисяч гривень територіальної громади.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Теги: посилки засудили водія-експедитора привласнював гроші 
Матеріали по темі