Місто

У Вінниці завершують будівництво нового дитячого садочка. Заклад буде розрахований на 6 груп

21 жовтня 2020, 12:04

У Вінниці по вулиці Ватутіна завершують будівництво дитячого садочка на 6 груп. На сьогодні в приміщенні тривають внутрішні роботи. Здати в експлуатацію новий навчальний заклад планують до кінця цього року.

Про це йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці міського голови Сергія Моргунова.

«Ще один новий садочок для маленьких вінничан. Завершується будівництво закладу на 6 груп по вулиці Ватутіна. Це дасть можливість забезпечити місцями в садочку дошкільнят цього мікрорайону.

Садочок «Дивосвіт» ‒ результат співпраці з бізнесом: коли інвестор будує, а муніципалітет коштом бюджету облаштовує садочок усім необхідним за сучасними стандартами. Завдяки такій практиці у Вінниці з'явилося 4 нові дитсадки за останні 5 років.

Наразі у приміщенні садочку тривають внутрішні роботи. Сьогодні проінспектував об'єкт, приємно, що підрядник працює на совість. Адже важливо, щоб для дітей були створені комфортні і безпечні умови. А здати новий садочок в експлуатацію передбачено до кінця року», ‒ йдеться в дописі міського голови.

Будівництво навчального закладу розпочали в 2018 році. Заклад буде розрахований на 120 малюків. Будує садочок підприємство «Особняк Центр».


Нагадаємо, з 19 жовтня в дитсадку № 10 на Тяжилові відкрили додаткову групу для навчання маленьких вінничан. Там можуть навчатися 20 малюків.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ‒ з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дитячий садочок Вінниця будівництво Моргунов 
Матеріали по темі